Для батьків

2022-02-09

Пам'ятка з дистанційного навчання для батьків

1) Щодня вранці вимірювати температуру дитині, стежити за станом її здоров'я. У разі появи ознак гострих респіраторних захворювань звернутися до амбулаторії та повідомити класного керівника.

2) Звернути увагу дитини на обов'язкове дотримання санітарно-гігієнічних правил і не допускати перебування дітей у громадських місцях.

3) Для організації дистанційного навчання школа пропонує формат взаємодії з дитиною (телефон, електронна пошта, чат вайбер, телеграм ін.), платформу (Google Meet та zoom ) і електронні освітні ресурси, навчальний матеріал - це підручники, відео уроки, додаткові джерела , тести, домашні завдання, способи організації зворотного зв'язку, а також розклад занять на кожен день.

4) Навчальний заклад буде вести щоденний облік відвідування та успішності учнів, які перебувають на дистанційному навчанні, і взаємодіяти з цього питання з батьками.

5) Необхідно враховувати обсяг часу для підготовки домашнього завдання з усіх предметів, який не повинен перевищувати в 2-3 класах 1,5 години, в 4-5 класах - 2 години, в 6-8 класах - 2,5 години, 9-11 класах - до 3,5 годин і пам'ятати, що дистанційне навчання передбачає вивчення нового матеріалу самостійно, використовуючи при цьому допомогу електронних ресурсів і частково вчителя, що також має означати витрати часу на навчальний процес.

6) Тривалість безперервного використання комп'ютера становить для учнів 1-2 класів не більше 20 хв., для 3-4 класів - не більше 25 хв., 5-6 класів - не більше 30 хв., 7-11 класів - не більше 35 хв.

7) У разі виникнення питань потрібно звертатися в телефонному режимі до класного керівника, директора школи.

Кiлькiсть переглядiв: 143

Коментарi