Паспорт доступності для осіб з інвалідністю (див. вкладення)

Колектив Трьохізбенського ліцею працює над створенням сприятливих умов для навчання дітей, у тому числі для дітей з особливими освітніми потребами. Будівля закладу забезпечена безперешкодним доступом дітей з інвалідністю до всіх приміщень школи, а саме є пандус та кнопка виклику.

Заклад забезпечений необхідними навчальними площами. Виконано капітальний ремонт туалетів, класних кімнат.

Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення. Світло на робочі місця падає ліворуч. При оздоблені навчальних приміщень враховано такі вимоги: стіни світлих тонів; меблі, парти – світлого кольору; стелі, віконні рами – білі. Розташування меблів і обладнання сприяє максимальному використанню денного світла і рівномірному освітленню приміщень. З вересня по травень у приміщеннях рівень освітлення підвищується за допомогою штучного освітлення. У закладі дотримується повітряно – тепловий режим. Приміщення обладнані системами опалення, що забезпечують сприятливі мікрокліматичні умови внутрішнього середовища. Чистота повітря у закладі забезпечується регулярністю вологого прибирання, використанням всіх видів провітрювання (наскрізне, кутове, однобічне).

Навчальні меблі класних кімнат відповідають віковим та морфофункціональним особливостям дітей, враховується специфіка навчально – виховного процесу.

Шкільна та пришкільна території підтримуються в належному стані.

Наразі заклад освіти пристосований для надання освітніх послуг для дітей з особливими освітніми потребами.

Положення щодо індивідуальної форми навчання (див. вкладення)

Кiлькiсть переглядiв: 57

Коментарi